jama lugu, päring ebaőnnestus CLARUS
eesti

english

russian
MEIST Tegevus Meeskond kontaktandmed

Kes me oleme?

Meie meeskonda kuuluvad tegusad noored inimesed, kellel kõigl on piisav metoodiline baas ja kogemused, selleks et aidata kaasa organisatsioonide projektide arendamisele ja tuleviku planeerimisele. Lisaks kaasame vajadusel pädevaid inimesi teistest organisatsioonidest, selleks, et paremini ikka oma eesmärke täita.

estelEstel Pukk- Kõik sai alguse üliõpilasorganisatsioonist AIESEC, kus väiksemad projektid kasvasid üle suuremateks ning on minust kujundanud inimese, kes üle kõige väärtustab häid ideid, professionaalset meeskonnatööd ja usub inimeste
võimesse olla homme natuke parem kui eile.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli haldusjuhtimise diplomiõppe ning hetkel omandan Tallinna Ülikoolis sotsioloogia erialal doktorikraadi. Senine töökogemus on olnud mitmekülgne ja minu CV-s on esindatud nii assistendi, projektijuhi, õppekeskuse juhataja, õppejõu, koolitaja kui ka juhatuse esimehe ametikohad. Juhina olen pidanud vastutama nii 2-3 liikmelise meeskonna kui ka 400 töötajaga ettevõtte eest. Tänu töökogemusele saan edukalt hakkama nii eesti-, vene- kui inglise keeles.

Minu motoks on – kui probleemi saab lahendada, siis pole mõtet muretseda. Kui mitte, siis mis seal enam muretseda.

Doris Põld - loomult ja hariduselt olen noorsootöötaja, 2000 aastal andsin sõrme mitteformaalsele koolitamisele ja nĂĽĂĽd olen selles kõrvuni sees (loe: kõrvuni armunud).

Kõrghariduse olen saanud noorsootöö erialal Tallinna Pedagoogilises Seminaris. Hetkel omandan magitrikraadi Tallinna Ăślikoolis organisatsioonikäitmuse erialal, tehes oma magistritööd ikka projektijuhtimise teemal.

Erinevate ideede algatamisega ning projektide elluviimisega tegin algust juba koolis. Mul on olnud rõõm ja võimalus töötada väga erinevate valdkondadega tegelevates projektimeeskondades,  mis on andnud mulle väga head juhtimiskogemused, erinevate elualade tundmise ning tugeva usu projektitöö meetodi tõhususse.  Oman töökogemust kõigis kolmes sektoris (era-, avalik ja mittetulndussektor), mis on andnud koolitaja töösse hea taustatundmise ja oskuse lähtuda konkreetse sihtgrupi vajadustest. 

Usun, et kõike mida teed pead tegema naudingu ja kirega ning see on võimalik siis kui ise usud sellesse, mida edasi anda pĂĽĂĽad - mina usun.

 

 
partnerid lingid
MTÜ Clarus | Künnapuu 18 Tallinn 12011 | info@clarus.ee | www.clarus.ee webmaster